Електромагнітна сумісність та радіочастотний моніторинг

Призначення радіочастотного моніторингу – проведення заходів щодо забезпечення електромагнітної сумісності  радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв , що експлуатуються в смугах радіочастот загального користування на підставі дозволів на експлуатацію, виявлення і усунення дії джерел радіозавад, виявлення РЕЗ (ВП), що експлуатуються з порушенням чинного законодавства, і вжиття заходів щодо припинення їх дії та надання необхідної інформації для потреб регулювання використання радіочастотного ресурсу України (далі – РЧР).

Вартість робіт з радіочастотного моніторингу у смугах радіочастот загального користування та порядок їх оплати визначаються Тарифами на роботи (послуги) Державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу, затвердженими рішенням НКРЗ від 11.12.2008 N 1256.

Оплата робіт, пов’язаних з радіочастотним моніторингом, здійснюється користувачами РЧР щомісячно на підставі договору з УДЦР відповідно до законодавства.

Радіочастотний моніторинг здійснюється відповідно до Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування, затвердженого рішенням НКРЗ від 16.07.2009 № 1599.

Виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування здійснюється відповідно до Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування.

Детальнішу інформацію щодо робіт, пов‘язаних з радіочастотним моніторингом та забезпеченням електромагнітної сумісності РЕЗ, Ви можете отримати у робочі дні з 9-00 до 17-00 (у п’ятницю до 16-00) за телефоном:

422-82-84 – Інженер 1 категорії
 Линник Ярослав Володимирович,

422-82-74 – інженер 1 категорії
Гуменна Людмила В’ячеславівна


Станом на 19.08.2019
16708
мобільних номерів перенесених між операторами зв’язку