Припинення дії експлуатаційного документа для суднової станції

Відповідно до «Порядку оформлення гармонізованих та національних експлуатаційних документів для експлуатації радіообладнання суднових станцій» (затверджено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку від 13 липня 2022 року № 106, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 08 вересня 2022 року за № 1027/38363):

IV. Процедура замовлення та оформлення
експлуатаційного документа для суднової станції

20. Підставами для припинення дії експлуатаційного документа для суднової станції є:

1) внесення змін до плану розподілу і користування радіочастотним спектром в Україні, що унеможливлюють подальше використання радіообладнання зі складу суднової станції;

2) повідомлення користувача радіочастотного спектра про припинення дії експлуатаційного документа для суднової станції;

3) наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи (державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця) - власника судна або судновласника, крім випадків, пов’язаних з реорганізацією цих осіб;

4) нотаріально засвідчена копія свідоцтва про смерть фізичної особи - користувача радіочастотного спектра (власника судна або судновласника), надана до УДЦР;

5) дострокове припинення дії документів, зазначених в пункті 6 розділу II цього Порядку.

21. У випадку, передбаченому підпунктом 5 пункту 20 цього розділу, припинення дії експлуатаційного документа для суднової станції здійснюється на підставі інформації, отриманої від користувача радіочастотного спектра або уповноважених органів, організацій України (далі – уповноважена організація).


22. Протягом 10 робочих днів з дня виникнення підстав для припинення дії експлуатаційного документа для суднової станції УДЦР оприлюднює запис про визначення статусу недіючий певного експлуатаційного документа для суднової станції та надсилає користувачу радіочастотного спектра повідомлення у письмовому або електронному вигляді за допомогою мереж електронних комунікацій з дотриманням вимог законодавства із зазначенням підстав та їх обґрунтуванням.

VІ. Перехідні положення

1. Дозволи на експлуатацію суднових станцій, які були видані відповідно до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, від 01 листопада 2012 року № 559, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 січня 2013 року за № 57/22589, залишаються чинними та не потребують переоформлення на гармонізовані або національні експлуатаційні документи для суднових станцій до закінчення строку їх дії.

2. Припинення строку дії дозволів на експлуатацію суднових станцій або продовження їх строку дії здійснюється за замовленням відповідно до пунктів 20 та 21 розділу IV цього Порядку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux