Зони покриття

З метою підтримки діяльності Уряду України у наближені доступності публічних сервісів та адміністративних послуг до населення країни Державним підприємством “Український державний центр радіочастот” під час здійснення визначеної законодавством у сфері радіочастотного ресурсу України діяльності  проведені розрахунки зон покриття території України послугами телекомунікаційних мереж цифрового стільникового радіозв’язку стандартів GSM-900 (2G), GSM-1800 (2G), UMTS (3G), CDMA-800 (3G), LTE-900 (4G), LTE-1800 (4G) та LTE-2600 (4G) національних Операторів  телекомунікацій.

Розрахунки проведені на основі даних Реєстру присвоєнь радіочастот відповідно до методики викладеній в рекомендаціях Міжнародного Союзу Електрозв'язку  ITU R P 525.

Для відображення результатів розрахунків створені онлайн-карти зон покриття території України, що показують діапазон рівня сигналу (напруженості поля), що створений базовими станціями телекомунікаційних мереж визначеного стандарту радіозв’язку національних Операторів  телекомунікацій.

Онлайн-карти зон покриття періодично оновлюються.

Для перегляду онлайн-карт зон покриття необхідно перейти за посиланням:

Онлайн-карти зон покриття території України 


Як користуватись?

Онлайн карти зони покриття визначеного стандарту радіозв’язку  винесено на окремі шари, які можна вмикати чи вимикати для відображення та отримувати зображення зон покриття відповідно за одним чи декількома стандартами одночасно. 

Вмикання/вимикання відображення здійснюється натисканням на символ  відповідного стандарту радіозв’язку у переліку шарів.

Коли шар увімкнуто для відображення на мапі з’являється легенда, що описує кольорові градації рівня сигналу :

Для послуг телефонії та надсилання текстових повідомлень телекомунікаційних мереж

«Дуже гарне покриття» — Ви повинні мати змогу телефонувати та надсилати текстові повідомлення за межами будівель, а в більшості випадків – всередині будівель.

«Задовільне покриття»  — Ви повинні мати змогу телефонувати та надсилати текстові повідомлення за межами будівель, а в деяких випадках – всередині будівель.

«Обмежене охоплення»  У більшості випадків Ви повинні мати можливість телефонувати та надсилати текстові повідомлення поза будинками, але, можливо, не всередині будинків. 

Для послуг мобільного Інтернету телекомунікаційних мереж

«Дуже гарне покриття» — У більшості випадків Ви повинні мати можливість обмінюватися даними через мережу за межами будівель на швидкостях близьких до максимальних значень визначених стандартом.

«Задовільне покриття»  — У більшості випадків Ви повинні мати можливість обмінюватися даними через мережу за межами будівель на швидкостях близьких до середніх значень визначених стандартом.

«Обмежене охоплення» —  У більшості випадків Ви повинні мати можливість обмінюватися даними через мережу за межами будівель на мінімальних швидкостях.


Для пошуку населеного пункту на онлайн-карті введіть його назву у вікні служби геолокації. При введені перших літер назви населеного пункту на онлайн-карті з’явиться перелік можливих місць,  виберіть одну з них для відображення.

Для збільшення/зменшення масштабу карти натисніть  знак +/-© Майнові права на сервіси зон покриття належать УДЦР, права на використання електронної  карти України в мережі Інтернет належать УДЦР. 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux