Відбулася спільна нарада представників освіти та фахівців Подільської філії УДЦР опубліковано 28 січня 2020 року о 12:06

Відбулася спільна нарада представників освіти  та фахівців Подільської філії УДЦР

«Триває повна інтернетизація шкіл області. У 2019 році для покриття шкіл Вінниччини мережею Інтернет держава виділила 43 млн. грн., тому наша мета максимально ефективно та оперативно в інтересах учнів використати ці кошти, а головне, чітко дотримуватися законодавства при проведенні тендерних закупівель», - розповів заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

Фахівці Подільської філії УДЦР надали роз’яснення, як навчитися розрізняти функції операторів телекомунікацій від провайдерів, вільно орієнтуватися в законодавчих документах, які регламентують роботу в сфері Радіочастотного ресурсу, а також уміти перевіряти операторів на предмет якісного надання послуг.

Нагадаємо, що у спільній нараді взяли участь начальник Подільської філії УДЦР Володимир Артюх, начальник відділу РЧП Олександр Табаран, заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк, в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимир Буняк, а також  керівники відділів освіти РДА та відповідальних за проведення тендерних торгів обласного та районного рівня.

Проведення таких спільних заходів та нарад надасть можливість оперативно та ефективно інтернетизувати навчальні заклади у області з дотриманням усіх норм та правил.