В Українському державному центрі радіочастот відбувся день відкритих дверей опубліковано 17 травня 2019 року о 12:18

В Українському державному центрі радіочастот відбувся день відкритих дверей

З нагоди дня охорони праці відвідування держпідприємства дітьми працівників УДЦР пройшло як у центральному офісі так і у регіональних філіях.

Мобільні комплекси радіочастотного моніторингу, музей з першими телефонами та засобами зв’язку у Центрі з сертифікації – усе це справило величезне враження на дітей та викликало цікавість до щоденної праці їхніх батьків. Яскравим завершенням цікавої подорожі підприємством стало відвідування комплексу супутникового радіомоніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку.

Досвідчені фахівці УДЦР розповіли молодшому поколінню, що таке радіочастоти та яку вони виконують функцію у повсякденному житті.

А щоб інформація краще запам’яталася – у подарунок дітки отримали спеціальні книжки – розмальвоки «Радіохвильки».

Нагадаємо, що у рамках освітньо-просвітницької діяльності керівництво та фахівці центру проводять подібні відкриті заходи для студентів технічних спеціальностей – майбутніх інженерів та зв’язківців, де розповідають про основні напрямки діяльності УДЦР та детальніше знайомлять із механізмом розподілу радіочастотного ресурсу України.


Переглянути відео:https://www.youtube.com/watch?v=YXEoUgmxg84&fbclid=IwAR1Emtf-Wsm95I9pQiBzho7CDuZnhVaBqMS8oDlSTtgsn3fVjtg1EBjOGR8