Урочисте відкриття нового офісу УДЦР відбулося у Західній філії держпідприємства опубліковано 12 липня 2019 року о 12:24

Урочисте відкриття нового офісу УДЦР відбулося у Західній філії держпідприємства

      Для фахівців обласного відділу це стало дуже приємною подією, адже раніше працювали у приміщенні квартири в житловому будинку.

Сьогодні Тернопільський обласний відділ отримав нове триповерхове приміщення, в якому працівники Центру будуть працювати у більш комфортних та зручних умовах.

На першому поверсі передбачено розміщення техніки для проведення радіочастотного моніторингу в регіоні, інші поверхи будуть використовуватися як адміністративні.

У церемонії відкриття взяли участь директор з адміністративних питань Олександр Забрудський та директор з господарсько-ресурсного напрямку Ігор Бойко.

На урочистості були присутні не тільки колектив філії, а і колишні працівники, які перебувають на пенсії та вболівають за справи рідної філії.

Начальник Західної філій Петро Комар подякував представникам Центрального офісу Українського державного центру радіочастот за сприяння у відкритті нового приміщенні.