Урочисте відкриття нового офісу УДЦР відбулося у Південній філії держпідприємства опубліковано 21 жовтня 2019 року о 15:19

Урочисте відкриття нового офісу УДЦР відбулося у Південній філії держпідприємства

Для фахівців Південної філії це стало дуже приємною подією, адже для працівників було збудовано нове чотирьохповерхове комфортабельне сучасне приміщення загальною площею понад 900 м², яке відповідно до сучасних технологій оснащено геліосистемою для підігріву води, що забезпечить енергозаощадження.

На першому поверсі передбачено розміщення парку мобільних станцій радіочастотного моніторингу та транспортних засобів філії, інші поверхи включають приміщення для 50 робочих місць та мансарду, що є вдалим рішенням для світлого і просторого офісу.

У церемонії відкриття в Одесі взяли участь генеральний директор УДЦР Володимир Корсун та директор із господарсько-ресурсного напрямку Віталій Старинець.

Начальник Південної філії Олександр Соломко подякував від імені колективу керівництву Українського державного центру радіочастот за сприяння у будівництві та відкритті нового приміщення.