УДЦР представляє інтереси України у сфері користування радіочастотним ресурсом опубліковано 04 лютого 2019 року о 14:23

УДЦР представляє інтереси України у сфері користування радіочастотним ресурсом

      Сьогодні в м. Рим, Італійська Республіка, розпочалося чергове засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ), у якому беруть участь фахівці Українського державного центру радіочастот.

Відповідно до порядку денного спеціалісти держпідприємства приймуть участь у розгляді вхідних внесків адміністрацій СЕПТ до роботи WG FM, питань, що пов’язані з розробкою планів використання спектру у країнах ЄС, гармонізацією національних розподілів радіочастот та супроводом Європейської таблиці розподілу радіочастот.

 На засіданні також планується обговорити питання щодо розвитку супутникового зв’язку та майбутніх супутникових рішень (зокрема, M2M/IoT) в складі систем IMT-2020, з визначенням потреб у спектрі для майбутніх систем зв’язку на залізничному транспорті, перспектив впровадження інтелектуальних транспортних систем (ITS) для забезпечення безпеки дорожнього руху, систем морського радіозв’язку, а також приватних та професійних наземних систем рухомого зв’язку і пристроїв короткого радіусу дії.

Важливими для учасників будуть й питання, пов’язані з радіочастотним забезпеченням майбутнього розгортання систем зв’язку 5-го покоління (IMT-2020) у країнах СЕПТ в межах відповідальності WG FM щодо Плану дій Європейської Комісії "5G for Europe".

Засідання триватиме до 8 лютого 2019 року.

IMG_20190204_095203 - копияIMG_20190204_100525 - копия

04 лютого 2019