УДЦР знов у ТОП-100 держкомпаній опубліковано 01 серпня 2019 року о 10:32

УДЦР знов у ТОП-100 держкомпаній

 За аналітичними матеріалами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо результатів діяльності підприємств державного сектору економіки за 2018 рік Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» увійшло в ТОП-100 держкомпаній.

 Згідно рейтингових показників фінансово-господарської діяльності УДЦР посів 24 позицію щодо отриманого чистого фінансового результату у сумі понад 44,8 млн грн та 47 позицію щодо чистого доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у сумі понад 608,6 млн гривень.

 У коментарі прес-службі УДЦР виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько розповів, що результатами року в цілому задоволені. «Позитивну динаміку зростання виробничих та фінансових показників підприємства ми зберігаємо п’ятий рік поспіль. Проте сьогодні думаємо про майбутнє. Активно покращуємо співпрацю із бізнес-сектором, ефективно взаємодіємо із користувачами послуг, що надає нам нові можливості для подальшого розвитку»,- зазначив виконавчий директор.

 Динаміку руху вперед можна спостерігати за показниками 1-го півріччя 2019 року. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року збільшено чистий дохід на 4,1%. План чистого фінансового результату виконано на 105,6%.

 За шість місяців поточного року УДЦР перерахував до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів майже 113,0 млн грн., що складає 143,1% до аналогічного періоду 2018 року.

 Вадим Гулько зазначив, що досягнуті результати не є межею можливостей підприємства, адже новації, які запроваджуються сьогодні в Україні у сфері ІТ, відкривають нові горизонти для підприємства у розвитку цифрової інфраструктури.

«Ми готові зробити цю роботу ще більш ефективною», - наголосив виконавчий директор УДЦР.