УДЦР ОТРИМАВ БЕЗУМОВНО-ПОЗИТИВНИЙ ВИСНОВОК АУДИТОРІВ ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЗА 2018 РІК опубліковано 21 травня 2019 року о 13:21

УДЦР ОТРИМАВ БЕЗУМОВНО-ПОЗИТИВНИЙ ВИСНОВОК АУДИТОРІВ ЩОДО ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЗА 2018 РІК

В Українському державному центрі радіочастот завершено аудит фінансової звітності держпідприємства за 2018 рік, складеної відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, який провели ТОВ «БДО».

За результатами аудиту надано звіт незалежного аудитора з безумовно-позитивним висновком, який свідчить, що фінансова звітність відображається достовірно, в усіх суттєвих аспектах діяльності.

Безумовно-позитивні висновки фінансової звітності, що є підтвердженням  ефективного використання грошових коштів з метою забезпечення виконання функцій підприємства, УДЦР отримував в ході аудиторських перевірок і раніше.

Як директор з фінансових питань Андрій Кишинський вважає, щорічний аудит підприємства має великі переваги, одна з яких – це підвищення довіри до фінансової звітності.

«Я щиро хочу подякувати усім колегам, які приймали участь в збиранні даних, складанні звітності та її подачі»,- наголосив Андрій Кишинський.

 

Нагадаємо, що ТОВ «БДО» стало переможцем відкритих торгів на закупівлю за предметом «7921 Бухгалтерські та аудиторські послуги (проведення аудиту)» в електронній системі закупівель «Prozorro».

BDO дотримується світових стандартів роботи, має підтверджений досвід аудиту фінансової звітності великих підприємств та державних підприємств галузі зв’язку та телекомунікацій.

 

Переглянути відеокоментар:https://www.youtube.com/watch?v=UK2uhkuKJuo&fbclid=IwAR0oQvB8mmNe4d6tdnylRqT3bwLc75seCx6flJt5AEG6RvwdMsHYrH5ReJU