У Женеві обговорено негативні наслідки впливу контрафактних пристроїв на якість послуг зв'язку опубліковано 19 березня 2019 року о 14:38

У Женеві обговорено негативні наслідки впливу контрафактних пристроїв на якість послуг зв'язку

      Днями у Женеві, Швейцарська Конфедерація, за участі делегації Українського державного центру радіочастот відбулося 11 засідань Групи доповідачів з питання Q15/11 Дослідницької комісії 11 Сектору стандартизації електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), пленарне засідання Робочої групи та 3 пленарних засідання Дослідницької комісії 11, на яких розглядалися результати досліджень МСЕ з питань боротьби з контрафактними і викраденими пристроями інформаційно-комунікаційних технологій в тому числі із використанням національних систем обліку ідентифікаторів обладнання.

Як відзначив в коментарі прес-службі держпідприємства заступник директора департаменту РЕЗ та ВП Вячеслав Гоненко, інформацію про досвід УДЦР щодо використання узагальненої бази даних міжнародних ідентифікаторів кінцевого обладнання на території України внесено до проекту Технічного звіту МСЕ-Т [TR-BP_CF] “Керівні вказівки та найкраща практика й рішення з боротьби проти контрафактних пристроїв ІКТ”.  Під час проведення заходу було схвалено рішення про включення представника УДЦР Вячеслава Гоненка до складу редакторів (доповідачів) з розробки цього Технічного звіту.

Серед важливих підсумків засідання також було  рішення про продовження досліджень та розробку нового проекту Технічного звіту МСЕ-Т [TR-RLB_IMEI] щодо надійності ідентифікатора IMEI. Звіт міститиме результати досліджень щодо вразливості кодів IMEI в частині перепрограмування у мобільних пристроях та пропозиції з покращення надійності кодів IMEI і початок нових досліджень та розробки проекту Технічного звіту МСЕ-Т [TR-CF-QoS] “Вплив контрафактних мобільних пристроїв на якість послуг”. Зокрема, мета цього звіту - вивчення негативних наслідків впливу контрафактних пристроїв на якість послуг абонентам у мережах мобільного зв’язку.

Важливість дослідження цих питань підтверджується статистичними даними. Так, під час засідань Групи доповідачів з Питання Q15/11, оприлюднено інформацію, що на світовому ринку близько 19% мобільних телефонів є підробками, кількість яких постійно зростає.

Використання підробленої продукції може бути надзвичайно небезпечним і негативно впливати на діяльність виробників, операторів, споживачів, оскільки втрачаються доходи, знижується вартість брендів, погіршується робота телекомунікаційних мереж, якість обслуговування (QoS), збільшуються ризики для здоров'я населення.

 

 

19 березня 2019

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux