У Таллінні фахівці УДЦР беруть участь у засіданні Робочої групи з питань управління спектром опубліковано 04 червня 2019 року о 11:18

У Таллінні фахівці УДЦР беруть участь у засіданні Робочої групи з питань управління спектром

У м. Таллінн (Естонська Республіка) відбувається 94-е засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

У заході також беруть фахівці Українського державного центру радіочастот.

На черговому засіданні WG FM обговорюватимуться середньострокові і довгострокові плани використання спектра та гармонізації розподілів частот у країнах ЄС, питання розвитку та впровадження перспективних радіотехнологій, зокрема, супутникового радіозв’язку, систем зв’язку на залізничному транспорті, радіозасобів висвітлення подій, морського радіозв’язку, пристроїв короткого радіусу дії, питання радіочастотного моніторингу і нагляду за використанням радіочастотного ресурсу.

Участь у роботі засідання фахівців УДЦР сприятиме захисту інтересів України у сфері користування радіочастотним спектром на міжнародному рівні, дозволить забезпечити врахування позиції Адміністрації зв’язку України при розробці позиції СЕПТ з пунктів порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку-2019.


Для довідки:

WG FM є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ. Робоча група відповідає за розробку довгострокових планів майбутнього використання радіочастотного спектра у країнах ЄС, науково-технічний та інформаційний супровід загальної європейської таблиці розподілу частот тощо.