У Копенгагені фахівці УДЦР беруть участь у засіданні Проектної групи FM PT22 з питань радіочастотного моніторингу опубліковано 09 квітня 2019 року о 13:55

У Копенгагені фахівці УДЦР беруть участь у засіданні Проектної групи FM PT22 з питань радіочастотного моніторингу

      Сьогодні в м. Копенгаген (Королівство Данія) розпочалося чергове 51-е засідання Проектної групи з питань радіочастотного моніторингу  та правозастосування FM PT22, яка входить до складу Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з питань управління спектром WG FM.

Від України у заході беруть участь фахівці Українського державного центру радіочастот.

Протягом трьох днів учасники планують розглянути низку питань щодо особливостей проведення вимірювання цифрових сигналів, зокрема LTE, DVB-T, DVB-T2, завад глобальним навігаційним супутниковим системам (GNSS) та шляхів їх усунення.

Також технічні експерти обговорять проблемні питання усунення впливу завад від RLAN в діапазоні частот 5 ГГц на метеорологічні радіолокаційні станції С-діапазону  (5600-5650 МГц).

 

Для довідки:

Проектна група FM PT 22 з питань радіочастотного моніторингу входить до складу Робочої групи СЕПТ з питань управління спектром WG FM, яка, у свою чергу є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ.

Завданнями Проектної групи є проведення досліджень з моніторингу використання радіочастотного спектра існуючими та перспективними радіотехнологіями, розробка відповідних рекомендацій ЕСС, обмін інформацією з організації підготовки персоналу служб радіомоніторингу, адміністративних і технічних процедур проведення радіомоніторингу тощо.

Захід триватиме до 12 квітня 2019 року.

копенгаген-1копенгаген-2копенгаген-3

09 квітня 2019