Спортивна команда УДЦР отримала нагороди на «Медіа Іграх-2019» опубліковано 21 жовтня 2019 року о 10:53

Спортивна команда УДЦР отримала нагороди на «Медіа Іграх-2019»

      19-20 жовтня у Києві відбувся турнір працівників телебачення, радіо та зв’язку "Медіа Ігри - 2019", який був започаткований у 2011 році на честь 60-річчя українського телебачення і заснований Київською міською організацією ФСТ "Спартак" та відомим спортивним журналістом України Валентином Щербачовим.

Учасники турніру змагались у кількох видах спорту: футзал, гирьовий спорт, настільний теніс та дартс.

Команда УДЦР з футзалу впевнено обіграла усіх суперників і повернула перехідний Кубок «Медіа Ігор», яким володіла до 2018 року п’ять разів поспіль. Ця перемога стала вже шостою у її активі.

У другий день турніру працівники УДЦР також поповнили скарбничку нашої команди кількома медалями у змаганнях з настільного тенісу, в якому брала участь найбільша кількість учасників. У жіночому розряді ІІ місце виборола Роксолана Цірук, у чоловічому ІІІ місце Олександр Левковський, а у парному розряді з настільного тенісу вони стали бронзовими призерами змагань і за кількістю набраних балів посіли ІІ місце серед команд-учасників.

Також у гирьовому спорті учасники команди УДЦР здобули перемоги і принесли команді призові місця. В’ячеслав Гоненко І місце з особистим рекордом 164 підйоми гирі у ваговій категорії вище 90 Сергій Стаценко IV місце у ваговій категорії до 90 кг і за кількістю набраних балів посіли ІІ місце серед команд-учасників.

Пишаємося нашими спортсменами, які з гордістю представляють держпідприємство на спортивних змаганнях, популяризують здоровий та активний спосіб життя та бажаємо їм перемог на наступних чемпіонатах.

Сьогодні команда УДЦР готується до фінальної Спартакіади «Здоровий киянин», яка стартує 1 – 3 листопада. Усі бажаючі можуть долучитися до спортивних ігор у таких видах: футзал, волейбол, стрітбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, армспорт, дартс.