Понад 9 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 27 серпня 2019 року о 15:00

Понад 9 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

      Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.


Спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії згідно з договорами з операторами. За період з 19 по 25 серпня на мережах мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 9 539 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 85 робіт із оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 67 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено вісім висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 787 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 967 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 514 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

У цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 31 акт первинного технічного контролю.


Довідково:

Фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 12 серпня 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи на 15 956  базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та 2 652 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 720 базових станцій радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).


 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 19 по 25 серпня можна за посиланням: https://www.ucrf.gov.ua/storage/app/sites/1/zvity

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux