Понад 700 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 11 грудня 2019 року о 11:24

Понад 700 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії згідно з договорами з операторами. За період із 2 по 8 грудня на мережах мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 747 порушень. Фахівці протоколи вимірювання передали замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Центром з сертифікації за минулий тиждень проведено та оформлено протоколами 35 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено п’ять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 492 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 396 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 741 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

У цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 38 актів первинного технічного контролю.

Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 10 листопада 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи на 17 637 базові станції стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та 3 274 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 973 базові станції радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 02 – 08.12. 2019 року можна за посиланням:  https://www.ucrf.gov.ua/storage/app/sites/1/zvity/