Понад 6 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку спеціалістами УДЦР за тиждень опубліковано 23 січня 2019 року о 09:08

Понад 6 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку спеціалістами УДЦР за тиждень

       Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

 За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 14 по 20 січня на мережі мобільного зв’язку зафіксовано 6533 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено п’ять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 2352 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2408  дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 2655 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 30 актів первинного технічного контролю.

 За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За минулий тиждень внесено 211 міжнародних ідентифікаторів.

 Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності та оформлено протоколами 87 випробувань продукції.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 14 по 20 січня можна за посиланням: /storage/app/sites/1/2019/01/002-zvit-14-20.01.pdf

01_щотижневий звіт

 

 

 

23 січня 2019