Понад 14 000 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 02 липня 2019 року о 14:01

Понад 14 000 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

      Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.


      За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 24 по 30 червня на мережах мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 14175 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено один висновок для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 220 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 140 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 557 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 81 акт первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 40 робіт із оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 32 випробування продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 30 червня 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи близько 16 000 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та майже 3 000 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 626 базових станцій радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).


 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 24 по 30 червня можна за посиланням: https://www.ucrf.gov.ua/storage/app/sites/1/zvity/schtzhnv_zvit_24_06_19.pdf

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux