Понад 1200 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 12 червня 2019 року о 10:46

Понад 1200 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Відповідно до договорів з операторами, спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії.

За період з 3 по 9 червня на мережах мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 1225 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 59 актів первинного технічного контролю.

Спеціалістами держпідприємства підготовлено пять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 379 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 643 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1329 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень поточного року виконано та оформлено протоколами 69 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Активну участь брали наші фахівці у міжнародних заходах, зокрема у роботі засідання Робочої групи 1С «Контроль використання спектра» Дослідницької комісії 1 «Управління користуванням спектром» Сектору радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (м. Женева, Швейцарська Конфедерація) та  94 засіданні Робочої групи з управління спектром (WGFM) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (м. Таллінн, Естонська Республіка).

 Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 03 по 09 червня можна за посиланням:

https://www.ucrf.gov.ua/storage/app/sites/1/zvity/019%20%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82%2003-09.06.pdf