Понад 10 000 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 29 травня 2019 року о 14:24

Понад 10 000 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Відповідно до договорів з операторами, спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. За минулий тиждень на мережах мобільного зв’язку зафіксовано 10842 порушення. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 89 актів первинного технічного контролю.

Спеціалістами держпідприємства підготовлено вісім висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 584 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 604 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 980 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Фахівцями Центру з сертифікації за період із 20-26 травня поточного року виконано 120 робіт з оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 99 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Нагадаємо, фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 26 травня 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи близько 15 000 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та понад 2000 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц. Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 561 базова станція радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).

 

 Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 20 по 26 травня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/017-zvit-20-26.05.pdf


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux