Понад 1 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 23 липня 2019 року о 15:39

Понад 1 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

      Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Згідно договорів з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 15 по 21 липня на мережах мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 1 695 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

За минулий тиждень фахівцями Центру з сертифікації виконано 88 робіт із оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 70 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 733 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1102 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 711 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 64 акти первинного технічного контролю.

Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 21 липня 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи понад 15 500 базовим станціям стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та майже 2 300 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 673 базові станції радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).


 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 15 по 21 липня можна за посиланням: https://www.ucrf.gov.ua/storage/app/sites/1/zvity/

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux