Понад 1 300 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку спеціалістами УДЦР за тиждень опубліковано 15 січня 2019 року о 13:57

Понад 1 300 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку спеціалістами УДЦР за тиждень

Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 7 по 13 січня на мережі мобільного зв’язку зафіксовано 1 367 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 29 актів первинного технічного контролю.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено 15 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 155 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 270 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 605 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності та оформлено протоколами 17 випробувань продукції.

 Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 7 по 13 грудня можна за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/001-zvit-07-13.01.pdf

01_щотижневий звіт

15 січня 2019