Подільська філія УДЦР провела турнір з волейболу з нагоди святкування 5-ї річниці створення опубліковано 03 вересня 2019 року о 14:24

Подільська філія УДЦР провела турнір з волейболу з нагоди святкування 5-ї річниці створення

За підтримки Комітету із фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, Федерації волейболу Вінниччини на спортивному майданчику стадіону Центрального парку культури та відпочинку ім. М. Горького відбулося відкриття Першості Подільської філії «Українського державного центру радіочастот» з волейболу «ПОДІЛЬСЬКЕ ЛІТО – 2019».

Метою спортивного заходу є розвиток спорту серед населення, популяризація здорового способу життя та організація дозвілля, а також визначення кращих гравців турніру.

Протягом двох днів спортсмени Центрального офісу Подільської філії, Житомирського та Хмельницького обласних відділів філії змагалися у турнірі, показавши високу майстерність та вміння прийти першими до перемоги!

У спортивній боротьбі на майданчику визначено переможців турніру. Перше місце виборола команда Центрального офісу філії, друге та третє місця відповідно посіли команди Житомирського та Хмельницького обласних відділів.

Команди-переможці, призерів та кращих гравців турніру нагороджено кубками, грамотами, медалями та призами Комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, обласної федерації волейболу Вінницької області, Подільської філії Українського державного центру радіочастот.

Варто зазначити, що Подільська філія УДЦР є найбільш активною у спортивному житті підприємства.  У цьому велика заслуга первинної профспілкової організації УДЦР та спортивного комітету. Фахівці філії широко залучаються до різноманітних фізкультурно-спортивних заходів місцевого та обласного рівнів.

Колектив УДЦР щиро вітає учасників та переможців змагань, бажає їм нових спортивних здобутків, наснаги, нових перемог!