Понад 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 19 березня 2020 року о 10:06

Понад 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Спеціалісти УДЦР продовжують перевірку дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії згідно з договорами з операторами. За минулий тиждень на мережах мобільного зв’язку загального користування виявлено 556 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

У цей же період фахівцями УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 36 актів первинного технічного контролю.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено один висновок для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 521 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 600 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 642 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено та оформлено протоколами 37 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Нагадаємо, що УДЦР активно сприяє мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 1 березня 2020 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи на 19 136 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та 3 688 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 24 222 базові станції радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).


Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи 
у період із 09.03. – 15.03. 2020 року можна за посиланням.