Міжнародний семінар МСЕ «Управління радіочастотним спектром. Радіомоніторинг як ефективний інструмент управління радіочастотним спектром». 6-та міжнародна виставка «Обладнання і системи радіомоніторингу – стан і перспективи розвитку та виробництва» опубліковано 12 липня 2013 року о 23:04

10 липня 2013 року розпочав роботу семінар «Управління радіочастотним спектром. Радіомоніторинг як ефективний інструмент управління радіочастотним спектром», який проводить Міжнародний союз електрозв‘язку спільно з Державним підприємством «Український державний центр радіочастот».

Міжнародний семінар організовано відповідно до робочого оперативного плану МСЕ-D на 2013 рік з метою обміну практичним досвідом в сфері управління радіочастотним спектром і радіомоніторингу в країнах СНД та Європи.

Основні питання, що планується розглянути під час семінару: автоматизація радіомоніторингу спектра, вимірювання нових цифрових сигналів, вимірювання параметрів якості послуг зв‘язку (QoS) і зон покриття, радіомоніторинг в СВЧ діапазоні, управління спектром під час проведення значних подій.

Робочі мови семінару – російська, англійська.

Традиційно, одночасно з семінаром відбудеться 6-а міжнародна виставка «Обладнання і системи радіомоніторингу – стан і перспективи розвитку та виробництва».

Мета виставки – надати можливість розробникам та виробникам продемонструвати на міжнародному рівні своє новітнє обладнання радіомоніторингу. Експозиція виставки створює сприятливу атмосферу для встановлення ділових контактів з новими потенційними партнерами в країнах СНД та Європи.

Крім того, учасники виставки ознайомляться з технічними можливостями системи радіомоніторингу УДЦР, включаючи пункт управління автоматизованою системою радіомоніторингу та станцію космічного радіомоніторингу УДЦР.