Команда УДЦР стала переможцем номінації «Кубок виклику» 2019 року опубліковано 13 грудня 2019 року о 09:09

Команда УДЦР стала переможцем номінації «Кубок виклику» 2019 року

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів VІІI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

За результатами 2019 року спортивна команда УДЦР стала переможцем у номінації «Кубок виклику». Цю нагороду ми отримали завдяки перемогам у чотирьох турнірах першості з футзалу серед підприємств та організацій. Також у турнірі XI "Меморіал Володимира Баженкова" та чемпіонаті міста Києва з футзалу XIII «Меморіал Олега Міненкова» стали срібними призерами. Завдяки спортивним досягнення у інших видах спорту, команда повернула перехідний кубок «Медіа Ігор», яким володіла до 2019 року п’ять разів поспіль.

Важливими також стали перемоги спортсменів у спартакіаді «Здоровий киянин – 2019» в армспорті. Перше місце у ваговій категорії до 80 кг виборов представник команди УДЦР Сергій Гоненко. У гирьовому спорті учасники посіли  призові місця. В’ячеслав Гоненко, який посів І місце з особистим рекордом 164 підйоми гирі у ваговій категорії вище 90 кг, а також Сергій Стаценко IV місце у ваговій категорії до 90 кг. За кількістю набраних балів виборили ІІ місце серед команд-учасниць.

Окрім того, наші спортсмени поповнили скарбничку команди кількома медалями у змаганнях із настільного тенісу, в якому змагалась найбільша кількість учасників. У жіночому розряді ІІ місце виборола Роксолана Цірук, у чоловічому ІІІ місце Олександр Левковський, а у парному розряді з настільного тенісу вони стали бронзовими призерами змагань і за кількістю набраних балів посіли ІІ місце серед команд-учасниць.

«Цього року команда УДЦР досягла високої планки своїми перемогами у престижних загальноміських турнірах, тому бажаю таких результатів і перемог і в наступному році», - наголосила голова профспілки держпідприємства Любов Пінчук.

Інструктор-методист з фізичної культури та спорту Олег Тєпцов зазначив, що високі досягнення нашої команди - це перш за все результати спільних зусиль працівників, профспілки та керівництва підприємства, що створюють належні умови для занять фізкультурою і спортом.

Організатори Спартакіади «Здоровий киянин» – фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» розповіли, що на наступний 2020 рік уже виділено фінансування на проведення змагань та складено план-графік турнірів, до яких зможуть долучитися працівники підприємств столиці.