Колектив УДЦР вітає з Днем вишиванки опубліковано 16 травня 2019 року о 16:25

Колектив УДЦР вітає з Днем вишиванки

Сьогодні відзначається Всесвітній День Вишиванки. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції і відзначається щороку в третій четвер травня. У цей день українці вдягають вишиванки на роботу, навчання або просто прогулюються вулицями своїх міст.

Шанують це свято і працівники Українського державного центру радіочастот, які прийшли на роботу в різнобарвних вишиванках. Узори на вишивках представляють традиції усіх регіонів нашої держави, а в цілому ми бачимо вишите полотно дружнього, потужного колективу УДЦР.


Довідково:

Історія свята є цікавою – ідея зародилася у 2006 році і належить одній із студенток Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Її надихнув одногрупник, який завжди ходив на пари у вишиванках. Тоді студентка запропонувала одногрупникам і студентам вибрати день і прийти усім у вишиванках. Спочатку ініціативу підтримали кілька десятків студентів і викладачів, але пізніше свято розрослося до всеукраїнських масштабів.

Зробивши екскурс в історію України, потрібно зазначити, що з давніх давен вишита сорочка вважається оберегом. Є символом краси, здоров’я, щасливої долі, родової пам’яті, святості та любові.