Фахівці Західної філії УДЦР провели робочу зустріч із викладачами Луцького національного технічного університету опубліковано 01 квітня 2019 року о 15:36

Фахівці Західної філії УДЦР провели робочу зустріч із викладачами Луцького національного технічного університету

         У рамках просвітницько-освітної діяльності на базі Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР відбувся черговий практичний семінар викладачів кафедри електроніки та телекомунікації Луцького національного технічного університету з керівним складом та фахівцями відділу.

Під час семінару було обговорено інформацію про основні види діяльності Українського державного центру радіочастот, а також про покладені завдання на фахівців Волинського обласного відділу.

Фахівці з радіочастотних присвоєнь ознайомили учасників зустрічі з вимогами законодавства та нормативних актів щодо порядку застосування радіоелектронних засобів на території України.

Також на семінарі були розглянуті такі питання, як вимоги порядок користування радіочастотним ресурсом, отримання висновків щодо електромагнітної сумісності (ЕМС), дозволів на експлуатацію, відповідальність за порушення законодавства. Учасниками зустрічі також обговорено новини телекомунікаційної галузі та тенденції щодо впровадження новітніх технологій на території Волинської області.

Під час практичної частини семінару, фахівцями радіочастотного моніторингу було продемонстровано технічні можливості відділу щодо проведення вимірів параметрів випромінювання РЕЗ різних радіотехнологій, зокрема радіоелектронних засобів широкосмугового доступу (РЕЗ ШСД), аналогового звукового мовлення, радіорелейного зв’язку, стільникового радіо зв’язку різних стандартів з використанням наявних МСРК та аналізаторів спектру.

Із часу створення кафедри електроніки та телекомунікації на базі університету, між Волинським обласним відділом Західної філії УДЦР та Луцьким національним технічним університетом налагоджена плідна співпраця. Керівництвом обласного відділу організовуються постійні зустрічі з викладачами, стажування та переддипломні практики студентів, обмін досвідом, вирішуються питання щодо працевлаштування та створення кадрового резерву відділу.

003-Волинський відділ - копия004-Волинський відділ - копия005-Волинський відділ - копия

01 квітня 2019

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux