Фахівці УДЦР приймають участь у засіданні Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду опубліковано 23 січня 2019 року о 13:17

Фахівці УДЦР приймають участь у засіданні Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду

          У  Варшаві, Республіка Польща, розпочалося 15 засідання Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (NEDDIF), у якому беруть участь технічні експерти адміністрацій зв’язку Латвії, Литви, Німеччини, Польщі, України та Чеської Республіки. Від української сторони фахівці  Українського державного центру радіочастот беруть участь у заході в статусі спостерігачів.

Організатором і приймаючою стороною заходу є Офіс з електронних комунікацій (UKE) Республіки Польща.

Під час засідання українські фахівці проведуть консультації з технічними експертами Адміністрацій зв’язку Республіки Польща щодо потреби у внесені змін у додатки до двосторонньої технічної домовленості, укладеної під час 14-го засідання NEDDIF. Зокрема, щодо координації нових частотних присвоєнь для потреб регіонального цифрового наземного телевізійного мовлення, враховуючи потреби національних мультиплексів для західної частини України у смузі радіочастот 470 - 694 МГц.

В рамках інформування про роботу міжнародних форумів, діяльність яких пов’язана з NEDDIF, була представлена презентація щодо статусу робіт в Чорноморському форумі з імплементації цифрового дивіденду (BSDDIF), котрий очолює заступник директора департаменту радіослужби УДЦР Проценко Д.М.

Протягом засідання технічні експерти УДЦР також ознайомляться з національними “дорожніми картами” країн-членів NEDDIF з вивільнення смуг радіочастот І-го та ІІ-го “цифрових дивідендів”, а також визначать можливість міжнародної координації радіочастот з АЗ України, пов’язаних з реалізацією “дорожніх карт”.

Для довідки:

        NEDDIF ( у складі АЗ Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словацької Республіки) створено у 2011 році.

       Основною метою NEDDIF є сприяння у координації між зацікавленими АЗ можливих варіантів змін Плану GE06D та оптимізація використання смуги радіочастот 470 - 694 МГц для впровадження DVB-T2 із урахуванням впливу впровадження радіотехнології LTE в смугах радіочастот 790 - 862 МГц і 694 - 790 МГц (так звані І і ІІ “цифрові дивіденди”).

      УДЦР бере участь у засіданнях NEDDIF в статусі спостерігача  з 2015 року.

 002001003

23 січня 2019

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux