Фахівцями УДЦР виявлено близько 2000 порушень на мережах мобільного зв’язку за тиждень опубліковано 20 серпня 2019 року о 14:35

Фахівцями УДЦР  виявлено близько 2000 порушень на мережах мобільного зв’язку за тиждень

      Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії згідно з договорами з операторами. За період з 12 по 18 серпня на мережах мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 1735 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 80 робіт із оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 54 випробування продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено три висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 136 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  199  дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 529 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

У цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 59 актів первинного технічного контролю.

Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 18 серпня 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи на 15 826 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та 2 479 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 756 базових станцій радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).


 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 12 по 18 серпня можна за посиланням: