Фахівцям УДЦР подякували за активну участь у семінарі-практикумі МСЕ для регіонів Європи опубліковано 19 серпня 2019 року о 14:33

Фахівцям УДЦР подякували за активну участь у семінарі-практикумі МСЕ для регіонів Європи

      «У Державному університеті телекомунікацій високо цінують співробітництво Українського державного центру радіочастот з навчальним закладом у справі підготовки висококваліфікованих фахівців для телекомунікаційної галузі та розвитку навчальної матеріально-технічної бази університету, зокрема щодо забезпечення освітнього процесу сучасним обладнанням та програмно – апаратними комплексами».

Про це йдеться у листі ректора вишу Володимира Толубка на адресу генерального директора держпідприємства Володимира Корсуна.

Ректор висловлює вдячність фахівцям УДЦР Анатолію Тичинському, Вадиму Благодарному та Олегу Кокотову за активну участь у семінарі-практикумі Міжнародного союзу електрозв’язку для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура інформаційно-комунікаційних технологій як основа цифрової економіки», який нещодавно відбувся у Державному університеті.

Зокрема зазначається, що конструктивні та змістовні доповіді фахівців УДЦР дуже уважно сприйняті науково-педагогічними працівниками університету.  Багато положень з доповідей вже обговорено на кафедрах для осучаснення змісту навчання дисциплін за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка».

У листі ректор Державного університету телекомунікацій (ДУТ) Володимир Толубко висловив сподівання на продовження тісної взаємовигідної співпраці у сфері телекомунікації.