Фахівці УДЦР у складі української делегації беруть участь у засіданні робочої групи СЕПТ опубліковано 21 травня 2019 року о 13:41

Фахівці УДЦР у складі української делегації беруть участь у засіданні робочої групи СЕПТ

Із 20 травня, у м. Стокгольм (Королівство Швеція) розпочалося 8-ме засідання робочої групи (CPG) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку 2019 року (ВКР-19).

До складу української делегації увійшли представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, та Українського державного центру радіочастот.

Під час цього засідання представниками країн-членів СЕПТ здійснюватиметься спільна підготовка загальноєвропейської позиції з усіх питань порядку денного ВКР-19, які стосуються актуальних аспектів подальшого використання радіочастотного спектру для різних служб радіозв’язку на всесвітній основі.

Особливістю 8-го засідання робочої групи СЕПТ з підготовки до ВКР-19 є те, що на цьому засіданні планується затвердження загальноєвропейської позиції з великої кількості пунктів порядку денного ВКР-19, які стосуються наземних та космічних служб радіозв’язку.

Захід триватиме до 24 травня.

Для довідки:

ВКР є одним з головних заходів Міжнародного союзу електрозв’язку, якій за своїм статусом є спеціалізованою установою Організації Об’єднаних Націй у галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Під час ВКР, яка проводиться один раз на чотири роки, делегатами країн-членів МСЕ розглядаються найважливіші питання майбутнього використання радіочастотного спектру і супутникових орбіт. Результатом ВКР є, у випадку необхідності, перегляд положень Регламенту радіозв’язку (а саме міжнародного договору, яким регулюється використання радіочастотного спектру, а також геостаціонарної та не геостаціонарної супутникових орбіт).