Фахівці УДЦР оформили понад 12 500 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ опубліковано 25 червня 2020 року о 12:35

Фахівці УДЦР оформили понад 12 500 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ

Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 12840 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 528  дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння і 319 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії згідно з договорами з операторами. За період з 15 по 21 червня на мережах мобільного зв’язку загального користування виявлено 2263 порушення. З них лише 20 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку. За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.  Протоколи вимірювання передані замовникам робіт, для з’ясування обставин пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

У цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 92 акти первинного технічного контролю.

Центром з сертифікації за минулий тиждень проведено та оформлено протоколами 58 випробування продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку.

Станом на 19 червня 2020 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи на 21 584 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та 4 821 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 24 423 базові станції радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux