Фахівці УДЦР беруть участь у засіданні Проектної групи 1 Комітету з електронних комунікацій СЕПТ опубліковано 11 червня 2019 року о 15:09

Фахівці УДЦР беруть участь у засіданні Проектної групи 1 Комітету з електронних комунікацій СЕПТ

У м. Біллунн, Королівство Данія, відбувається засідання Проектної групи 1 Комітету з електронних комунікацій Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

У заході беруть участь представники адміністрацій  зв’язку, регуляторних органів та органів управління користування радіочастотним ресурсом держав-членів СЕПТ, Координатори СЕПТ з пунктів порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку-2019, фахівці Європейського офісу (ЕСО), представники зацікавлених міжнародних і регіональних телекомунікаційних організацій.

У заході також беруть участь фахівці Українського державного центру радіочастот.

Серед питань, винесених на засідання, розгляд проекту модифікації Рекомендації ЕСС «Прикордонна координація мереж рухомого/фіксованого зв’язку усмугах частот 694-790 МГц, 1452-1492 МГц, 3400-3600 МГц та 3600-3800 МГц., проекту модифікації Рішення ЕСС «Узгодження використання спектру для мереж рухомого/фіксованого зв’язку у смузі частот 2500-2690 МГц».

Учасники також планують взяти участь у підготовці проектів Рішень Рекомендацій і Звітів ЕСС, проектів Загальноєвропейських пропозицій на ВКР-19, а також внесків від СЕПТ до робочих груп Сектору радіозв’язку МСЕ з питань впровадження систем ІМТ (5G) покоління та створення інфраструктури (IoT) і широкосмугового (M2M). 

Результати засідання будуть використані нашими фахівцями у поточній діяльності держпідприємства із здійснення прикордонної координації радіочастот, забезпечення необхідного радіочастотного ресурсу для впровадження мереж ІМТ в Україні, а також для подальшої роботи у складі робочої групи ВКР-19.  

Засідання триватиме до 14 червня 2019 року.