Центр з сертифікації УДЦР став членом Асоціації REDCA опубліковано 16 грудня 2019 року о 12:07

Центр з сертифікації УДЦР став членом Асоціації REDCA

Як повідомив начальник Центру з сертифікації Олександр Лисенко, членство у REDCA надає можливість отримати європейський досвід проведення оцінки відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв нормам і стандартам в Європейській економічній зоні, а також у країнах, що мають угоду про взаємне визнаннях з ЄС, таких як США, Канада, Японія, Нова Зеландія та Австралія.

Для ЦС, членство в REDCA демонструє відповідність вимогам Директиви 2014/53/ ЄС від 16 квітня 2014 року про гармонізацію законодавства держав-членів щодо постачання на ринок радіообладнання.

У найближчому засіданні Асоціації REDCA, яке відбудеться у травні 2020 року у м. Таллінн (Естонія), вперше братимуть участь й представники Центру з сертифікації УДЦР.

Засідання REDCA проводиться двічі на рік у межах ЄЕП і відкриті тільки для членів асоціації. На них відбуваються обговорення важливих питань за участю нотифікованих органів із оцінки відповідності, світових виробників технічних засобів, міжнародних організацій ECC, ETSI, ADCO, адміністрацій зв’язку країн MRA.  Документи, підготовлені REDCA, використовуються у якості загальних настанов при оцінці відповідності та розміщенні на ринку радіообладнання.


  • Довідково: REDCA - Асоціація з питань відповідності Директиві 2014/53/ЄС щодо радіообладнання.