Близько 2 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень опубліковано 25 червня 2019 року о 16:33

Близько 2 500 порушень виявлено на мережах мобільного зв’язку фахівцями УДЦР за тиждень

      Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.


За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 17 по 23 червня на мережі мобільного зв’язку загального користування зафіксовано 2 402 порушення. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено один висновок для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 746 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2194 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1125 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 39 актів первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 68 робіт з оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 42 випробування продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.


 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період із 17 по 23 червня можна за посиланням: