«Безумовно-позитивний висновок аудиторської компанії свідчить про ефективне використання коштів підприємства» опубліковано 15 червня 2020 року о 14:51

«Безумовно-позитивний висновок аудиторської компанії свідчить про ефективне використання коштів підприємства»

Про це у коментарі прес-службі повідомив директор з фінансових питань Українського державного центру радіочастот Андрій Кишинський.

«Для оцінки реального стану підприємства не існує кращого інструменту, ніж проведення незалежного аудиту та оприлюднення його результатів. Саме тому керівництвом УДЦР було ініційовано проведення шостого незалежного міжнародного аудиту фінансової звітності підприємства та оприлюднення його результатів у визначені строки», - розповів Андрій Кишинський.

Аудит фінансової звітності УДЦР за 2019 рік було здійснено аудиторами ТОВ «Ейч Ел Бі Юкрейн» відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (MCA).

Фахівцями департаменту бухгалтерської роботи УДЦР та незалежними аудиторами було вжито всіх необхідних заходів для виконання своїх функцій та дотримання строків визначених законодавством, незважаючи на період карантину, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2010 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19».

«Отримання безумовно-позитивного висновку міжнародних аудиторів за 2019 рік це переконливий доказ відкритої та прозорої фінансової діяльності УДЦР, підтвердження правильності розпорядчих рішень та ефективного використання державних коштів з метою забезпечення виконання функцій підприємства», - зазначив Андрій Кишинський.

Директор з фінансових питань наголосив, що починаючи з 2014 року, шостий рік поспіль УДЦР отримує безумовно-позитивні висновки незалежних аудиторів щодо Міжнародних стандартів фінансової звітності підприємства, а також відповідно до вимог законодавства річна фінансова звітність держпідприємства за 2019 рік разом з аудиторським висновком була оприлюднена своєчасно.


Довідково: За результатами аудиту надано звіт незалежного аудитора який свідчить, що фінансова звітність відображає дійсний фінансовий стан підприємства на 31 грудня 2019 рік відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та відповідає вимогам Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 р. № 996-XIV (далі - ЗУ № 996-XIV) щодо складання фінансової звітності".


Детально у відеокоментарі на нашому Youtube каналі: https://www.youtube.com/watch?v=UAycpQaDYLs

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux