За 2018 рік фахівці УДЦР взяли участь у понад 35 міжнародних заходах опубліковано 10 січня 2019 року о 09:01

Фахівці підприємства активно відстоювали інтереси держави на чисельних міжнародних заходах, які відбувалися в рамках міжнародних організацій у галузі зв’язку – Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) та Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).
Про це прес-службі повідомила начальник відділу міжнародного радіочастотного менеджменту УДЦР Людмила Карпенко.
Основну увагу фахівців було зосереджено на підготовці до Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ (ВКР-2019), яка відбудеться восени 2019 року у Єгипті. Враховуючи, що в рамках Міжвідомчої робочої групи по підготовці до ВКР-19, утвореної Держспецзв’язку, фахівці УДЦР координують підготовку Адміністрації зв’язку України до ВКР-19 з низки пунктів порядку денного, спеціалісти держпідприємства брали участь у відповідних заходах СЕПТ (робоча група з підготовки до ВКР-19 (CPG) та її проектні групи PT A та РТ D) та МСЕ (TG 5/1).
Також значну увагу приділено заходам, присвяченим вивільненню діапазонів радіочастот DDI/DDII - першого та другого цифрових дивідендів та з метою формування пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази в галузі зв’язку - у засіданнях робочих та проектних груп СЕПТ (WG FM, FM PT 22) і МСЕ (WP 1C МСЕ-R, SG 11 та WP 3/11 МСЕ-T). Варто також відзначити значний внесок під час участі у Повноважній конференції МСЕ 2018 року – ITU PP-2018, які надавали експертну підтримку офіційній делегації Уряду України. Зокрема, надано необхідне сприяння у здійсненні передвиборчих заходів кандидатом від України до складу Радіорегламентарного комітету МСЕ, а також у діяльності української делегації з підготовки, узгодження та публікації заяви України в офіційному документі 167-E від 16.11.2018 “Заяви, зроблені у кінці Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку (Дубай, 2018)", яка вкотре привертає увагу світової спільноти до незаконного використання частотного спектра і неправомірного застосування кодів нумерації Російської Федерації в межах незаконно окупованої території Криму.
Важливі для телекомунікаційної галузі заходи за участі іноземних фахівців відбувалися в минулому році і на території УДЦР. Серед них: засідання Експертної робочої групи з питань використання діапазону частот 700 МГц (SEWG) Мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства, засідання проектної групи СЕПТ РТ D Групи по підготовці до ВКР-19, а також інші заходи, які стосувались виробничої діяльності підприємства.
Варто нагадати, що кваліфікація фахівців держпідприємства неодноразово відзначалась на міжнародному рівні, що дозволило УДЦР у 2008 році отримати статус членства в такій відомій міжнародній організації як Сектор радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ-R).
10 січня 2019