З початку 2023 року більше 800 засобів вимірювальної техніки пройшли калібрування в УДЦР опубліковано 15 жовтня 2023 року о 15:58

З початку 2023 року більше 800 засобів вимірювальної техніки пройшли калібрування в УДЦР

Метрологічна служба УДЦР з початку року здійснила калібрування понад 800 одиниць засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) та провела метрологічне підтвердження придатності більше 20 зразків, також фахівцями організовано ремонт 28 одиниць ЗВТ і допоміжного обладнання підприємства. Метрологічна служба Українського державного центру радіочастот забезпечує щоденну роботу всіх підрозділів основною складовою — якість, точність та єдність вимірювання.

 Метрологи розповідають, що на сьогодні технічна база підприємства нараховує досить великий перелік засобів вимірювальної техніки, але для прикладу наведемо кілька основних засобів, які забезпечують щоденну роботу структурних підрозділів УДЦР, — стаціонарні апаратно-програмні комплекси радіомоніторингу, мобільні станції та комплекси радіоконтролю усіх типів, що призначені для пошуку та виявлення джерел радіовипромінювання ВЧ- діапазону, а також аналізатори спектру, антени, вимірювачі потужності та інші ЗВТ.

 Начальник Метрологічної служби УДЦР розповів, що у цьому році завершено черговий етап підтвердження калібрувальною лабораторією своєї технічної компетентності та відповідності вимогам міжнародних стандартів. — «Результатом нашої багатомісячної роботи стало отримання дозволу на використання комбінованого знаку ILAC-MRА у поєднанні з національним знаком акредитації на основі підписання субліцензійної угоди з Національним агентством з акредитації України. — Важливим є те, що тепер калібрувальна лабораторія має повне право використовувати комбінований знак ILAC-MRA на своїх сертифікатах калібрування, що забезпечує їхнє визнання у більш ніж 70 країнах світу, які підписали угоду з міжнародною організацією з акредитації лабораторій ILAC (MRA),» — зазначив Ігор Пашкевич.

 Підписана угода Калібрувальною лабораторією метрологічної служби з Європейською кооперацією з акредитації лабораторії (EA MLA) стала індикатором технічної компетентності наших фахівців, який високо цінується на національному та міжнародному рівнях і підтвердженням набуття міжнародної форми визнання, яка полегшує прийнятність результатів калібрування на національному рівні і, в першу чергу за кордоном.

 Метрологічна служба тепер може використовувати акредитацію, як визнану міжнародну гарантію достовірності власних вимірювань у всіх напрямках основної діяльності УДЦР.


Джерело: https://hi-tech.ua/press_releases/metrologichna-sluzhba-udczr-z-pochatku-roku-zdijsnila-kalibruvannya-ponad-800-odinicz-zasobiv-vimiryuvalno%d1%97-tehniki/

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux