УДЦР В УДЦР розказали про вимірювання параметрів комунікаційних мереж у 2023 році, в тому числі для територій де ведуться активні бойові дії опубліковано 24 жовтня 2023 року о 13:06

УДЦР В УДЦР розказали про вимірювання параметрів комунікаційних мереж у 2023 році, в тому числі для територій де ведуться активні бойові дії

       Одним із важливим напрямків діяльності Українського державного центру радіочастот — здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг на мережах мобільного зв’язку. А також вимірювання параметрів електронних комунікаційних мереж щодо порядку маршрутизації трафіку, випробування якості електронних комунікаційних послуг.

Моніторинг якості електронних комунікаційних послуг на мережах мобільного зв’язку, його аналіз та оцінка здійснюється на замовлення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) згідно визначеного НКЕК Планового завдання на території України.

 Повномасштабне вторгнення рф призвело до погіршення фінансового стану постачальників електронних комунікаційних послуг або повністю унеможливила проведення робіт на їх мережах. Це вплинуло на кількість постачальників електронних комунікаційних послуг спроможних замовляти в УЦДР роботи із вимірювання, випробування на свої мережах.

 Філії УДЦР на території яких не ведуться активні бойові дії проводять вимірювання на рівні минулих періодів. Південна та Північно-Східна філії, на території яких ведуться активні бойові дії, частково відновили роботу на доступній території.

 Кількість проведених заходів із вимірювання параметрів ЕК мереж за 9 місяців 2023 року складає 939, що на 16% більше проти аналогічного періоду 2022 року, коли відбулося 790 таких робіт.

 За 9 місяців 2023 року УДЦР виявлено 21 916 порушень порядку маршрутизації трафіку на мережах мобільного зв’язку та 243 на мережах фіксованого зв’язку, що на 23% менше у порівнянні із результатами робіт у 2022 році за той самий період.


Джерело: https://hi-tech.ua/press_releases/v-udczr-rozkazali-pro-vimiryuvannya-parametriv-komunikaczijnih-merezh-u-2023-roczi-v-tomu-chisli-dlya-teritorij-de-vedutsya-aktivni-bojovi-di%d1%97/

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux