Обрано Генерального секретаря МСЕ (ITU) опубліковано 29 вересня 2022 року о 10:42

Обрано Генерального секретаря МСЕ (ITU)

На конференції Міжнародного союзу електрозв’язку відбулась одна з головних подій, - обрано Генерального секретаря МСЕ (ITU).

29 вересня Doreen Bogdan-Martin обрали наступним Генеральним секретарем МСЕ. Вона стане першою жінкою, яка очолить спеціалізоване агентство ООН з інформаційних і комунікаційних технологій за 157 років його існування.

Україна безумовно підтримала її кандидатуру і делегація Уряду України виступила із промовою, щоб привітати пані  Bogdan-Martin із перемогою.

На історичних виборах в рамках Повноважної конференції 2022 Doreen Bogdan-Martin перемогла свого опонента, який представляв❌ російську федерацію, більшістю голосів держав-членів (139 із 172 відданих голосів) та визначила meaningful conectivity своєю головною ціллю. Першого січня 2023 року Bogdan-Martin розпочне свій чотирирічний термін на посаді Генерального секретаря МСЕ.


Сьогодні також обрано заступника Генерального секретаря МСЕ (ITU) 
На посаду заступника Генерального секретаря МСЕ обрано Tomas Lamanauskas, представника Литовської Республіки 
Свій голос за нього віддало 105 країн, включаючи і Україну.

Tomas Lamanauskas планує працювати над допомогою світові у найнагальніших викликах сьогодення, шляхом:
✅ побудови широкого кола партнерських відносин, орієнтованого на вплив для залучення кожного до цифрового світу;
✅ підвищення амбіцій щодо сталого розвитку як ключового загального пріоритету МСЕ, гарантуючи, що кожна ініціатива та діяльність МСЕ включає перспективу зміни клімату;
✅ приведення МСЕ до вимог часу, ще більше підвищуючи планку орієнтації на результат, підзвітності та прозорості, швидкості та ефективності, гнучкості та спритності, а також використання сучасних цифрових інструментів і методів роботи.


 Усі члени делегації України одностайні, -  ми підтримуємо обраних сьогодні Генерального Секретаря та Заступника Генерального секретаря, і, сподіваємося, що разом вони не тільки докладуть усіх зусиль для розвитку телекомунікаційних технологій, а також будуть віддані захисту і дотриманню основоположних принципів МСЕ усіма державами-членами. 


Довідка:  Пані Bogdan-Martin обіймала керівні посади в галузі міжнародної телекомунікаційної політики понад два десятиліття. Протягом усієї своєї кар’єри вона була посередницею в інноваційних та перспективних партнерствах з приватним сектором, громадянським суспільством та іншими установами Організації Об’єднаних Націй для прискорення розвитку цифрових технологій.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux