Міжнародний семінар-практикум «Рухомий електрозв`язок та конвергенція фіксованого та рухомого зв`язку – розвиток існуючих тенденцій» опубліковано 14 вересня 2005 року о 21:58

Міжнародний семінар-практикум «Рухомий електрозв`язок та конвергенція фіксованого та рухомого зв`язку – розвиток існуючих тенденцій»

У рамках реалізації державної політики інтеграції України до Європейського Союзу та активізації і поглиблення відносин з міжнародними організаціями й установами Національна комісія з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) ініціювала проведення в м. Києві семінару-практикуму під егідою Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) – спеціалізованого органу Організації Об’єднаних Націй, який регулює міжнародну діяльність в сфері телекомунікацій державних та комерційних організацій 189 країн світу. Україна з 1947 року є повноправним учасником МСЕ.

Організатором семінару виступив Український державний центр радіочастот спільно з 19-ю Дослідницькою комісією (ДК19) Бюро стандартизації електрозв’язку МСЕ (МСЕ-Т).

Проведення семінару має на меті:

 • ознайомлення з поточною роботою МСЕ та інших організацій щодо мереж мобільного зв’язку, зокрема ІМТ-2000, конвергенції фіксованого і рухомого зв’язку та керівних принципів стосовно переходу від існуючих мереж мобільного зв’язку до ІМТ-2000;
 • розгляд існуючого стану системи ІМТ-2000 як з точки зору стандартизації, так і з точки зору її впровадження;
 • надання докладної інформації щодо політики та технічних питань, пов’язаних з мережами мобільного зв’язку, конвергенцією фіксованого та рухомого зв’язку, а також мережами наступного покоління NGN;
 • визначення напрямків діяльності МСЕ та подальших досліджень, що сприятимуть забезпеченню вимог конвергенції телекомунікаційних мереж.

Відкрили семінар Голова НКРЗ Олег Гайдук, заступник Міністра транспорту та зв’язку України Василь Гандабура та заступник директора МСЕ-Т Рейнхард Шолл.

Сесійні засідання під час роботи семінару відбуваються за наступними темами:

 1. Діяльність в рамках МСЕ
  Сесію ведуть представники МСЕ-Т, Бюро розвитку телекомунікацій МСЕ (МСЕ-D) та Бюро радіозв’язку (МСЕ-R).
 2. Діяльність, пов’язана з міжнародною стандартизацією
  Сесія присвячена діяльності у рамках Європейського інституту із стандартизації телекомунікацій (ETSI), 3GPP, IETF.
 3. Діяльність міжнародних форумів/консорціумів: Асоціації 3G, Європейської Комісії, Форуму IPv6.
 4. Конвергенція мереж.
  На сесії розглядається стратегія еволюційного переходу до NGN.
 5. Експлуатаційні та регуляторні аспекти конвергенції.
  Ця сесія присвячена регуляторним питанням для Європейського регіону та інших країн. Також буде приділено увагу глобальним проблемним питанням, пов’язаним з використанням радіочастотного спектру.
 6. Практичні приклади проведення робіт з конвергенції фіксованого/рухомого зв’язку.
  На цій сесії будуть розглянуті конкретні приклади як питань переходу до IMT-2000, так і питань переходу до NGN. Ринкові перспективи впровадження нових систем зв’язку.
 7. Безпроводова безпека. Шляхи інтеграції проводових/безпроводових систем.
 8. Презентації Адміністрацій зв’язку та регуляторних органів регіону.

На завершення семінару відбудеться спільне обговорення підсумків.

У заході беруть участь представники МСЕ, ETSI, адміністрацій зв’язку, регуляторних органів, науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів та операторів зв’язку країн Європи, Азії, Північної Америки та Африки. Широко представлені на семінарі відомі виробники телекомунікаційного обладнання, такі як Rohde & Schwarz, Huawei, Siemens, Alcatel, Motorola, Nortel Networks, T-Systems, Qualcomm.

Зважаючи на важливість перелічених питань для України у семінарі приймають участь фахівці вітчизняних телекомунікаційних компаній та представництв.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux