Міжнародна практична конференція ЦПК МСЕ для країн Європи і СНД «Автоматизація управління використанням радіочастотного ресурсу» опубліковано 15 липня 2005 року о 21:53

Міжнародна практична конференція ЦПК МСЕ для країн Європи і СНД «Автоматизація управління використанням радіочастотного ресурсу»

Практична конференція проводиться відповідно до програми “Управління використанням радіочастотного спектра” на 2005 рік Центру підвищення кваліфікації (ЦПК) Міжнародного Союзу Електрозв’язку (МСЕ) для країн Європи і СНД. Дві практичні конференції за цією програмою було проведено в 2003 – 2004 роках. До цієї програми, зокрема, входять питання щодо принципів розподілу смуг частот між радіослужбами, міжнародна координація використання радіочастот, нагляд за радіозв’язком та моніторинг радіочастотного спектру, електронне ліцензування радіочастот, тарифна політика у сфері управління використанням радіочастотного спектра тощо.

Організатор конференції – Відділення СНД ЦПК МСЕ для країн Європи та СНД, Координаційний офіс якого з травня 2005 року розміщується в Центрі “Укрчастотнагляд”.

На 3-ю Практичну конференцію прибули делегації 20 країн. Серед доповідачів – провідні спеціалісти в сфері автоматизації управління використанням радіочастотного ресурсу з Республіки Білорусь, Німеччини, Киргизскої Республіки, Російської Федерації, Франції й України.

Автоматизація управління використанням радіочастотного ресурсу спрямована насамперед, на підвищення ефективності використання радіочастотного спектра, гарантування прийнятної якості радіозв’язку, а також на сприяння впровадженню нових радіотехнологій. Особливе місце займає автоматизація нагляду за відповідністю використання радіочастотного спектра прийнятим національним законам і нормам. Моніторинг радіочастотного спектра є важливим інструментом в управлінні радіочастотним ресурсом не лише на національному, але й на міжнародному рівні.

Впровадження автоматизованих систем виявлення, місцевизначення та вимірювання параметрів випромінюючих засобів у сукупності з централізованим управління стаціонарними й рухомими станціями радіомоніторингу дозволяє різко підвищити оперативність і гнучкість аналізу завантаження діапазонів, ефективно використовувати розподілені бази даних різних служб і відомств.

Метою конференції є обмін досвідом і знаннями в області автоматизації управління використанням радіочастотного ресурсу, визначення напрямків подальшого співробітництва як у рамках програми Центру підвищення кваліфікації МСЕ, так і на двох- і багатосторонній основі.

В перший день роботи конференції учасники заслухають доповіді на тему “Дослідження МСЕ в області автоматизації управління використанням радіочастотного ресурсу”. Свої доповіді презентують міжнародні експерти з Бюро радіозв’язку МСЕ Олександр Васильєв і Олександр Павлюк, а також професор Нового болгарського університету Бончо Балабанов.

Тема доповідей на 13 липня – “Принципи і методи автоматизації управління використанням радіочастотного ресурсу”.

14 липня за темою “Програмні засоби для автоматизації управління використанням радіочастотного ресурсу” будуть проведені практичні заняття і вправи з модулями програмного забезпечення, даними цифрових карт і базами даних. Останній день конференції – 15 липня – присвячено темі “Технології автоматизації управління використанням радіочастотного ресурсу”.

Крім того, програма Практичної конференції передбачає ознайомлення з засобами автоматизації, які розроблені фірмами Cril Telecom Software (Франція), LS telecom AG (Німеччина), а також презентацію автоматизованих систем управління використанням радіочастотного спектра “СИРІУС” (Киргизька Республіка), “СЕНКОМ” (Республіка Білорусь) і демонстрацію автоматизованої системи радіомоніторингу Центру “Укрчастотнагляд” (Україна).

Завершуючи конференцію, її учасники обговорять майбутні заходи за програмою “Управління використанням радіочастотного спектра” ЦПК МСЕ для країн Європи та СНД на 2005-2006 роки.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux