Якість телекомунікаційних послуг

Основним завданням вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж є встановлення відповідності функціонування телекомунікаційної мережі оператора телекомунікацій вимогам, визначеним нормативно-правовими актами та нормативно-технічними документами, зокрема щодо:

  • порядку маршрутизації трафіку на телекомунікаційних мережах загального користування;
  • якості послуг фіксованого телефонного зв’язку;
  • якості послуг із доступу до Інтернету;
  • параметрів телекомунікаційних мереж;
  • порядку використання номерного ресурсу;
  • функціонування взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування.

Такі вимірювання здійснюються підрозділом УДЦР, атестованим на проведення вимірювань, фахівці якого мають необхідну кваліфікацію, та із  застосуванням сертифікованого вимірювального обладнання.

Вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, в тому числі щодо порядку маршрутизації трафіку, проводяться відповідно до договорів з операторами телекомунікацій або за замовленням НКРЗІ  чи правоохоронних органів.

Результати вимірювань надаються оператору телекомунікацій з метою отримання інформації щодо функціонування власної телекомунікаційної мережі, вжиття заходів з припинення виявлених порушень або до НКРЗІ чи правоохоронних органів для застосування до операторів або інших суб’єктів ринку телекомунікацій санкцій, передбачених законодавством України.

Щодо послуг з вимірювання якості телекомунікаційних послуг звертайтесь у робочі дні з 9-00 до 17-00 (у п’ятницю до 16-00) за телефонами:

(044) 422-82-20 – Тимченко Сергій Сергійович

(044) 422-82-23 – Папка Іван Миколайович