Дозвіл на АРС з використанням спеціального та укороченого позивного сигналу

опубліковано 01 березня 2018 року о 23:46

Для привернення уваги українських та закордонних радіоаматорів до видатних подій та ювілейних дат, сприяння роботі АРС, які забезпечують проведення наукових, спортивних та інших експедицій, досягнення високих спортивних результатів у змаганнях з радіозв’язку аматорським радіостанціям можуть призначатися СПС та УПС.

Для отримання дозволу на експлуатацію АРС з використанням:

У строк, що не перевищує 15 робочих днів від дати реєстрації заяви, УДЦР (Філія) направляє заявникові рахунок на оплату робіт із підготовки та оформлення дозволу. Дозвіл на експлуатацію аматорської радіостанції з використанням СПС/УПС надається заявникові не пізніше ніж через три робочі дні після пред’явлення ним документа, що підтверджує оплату робіт з його підготовки та оформлення.

Термін використання СПС/УПС обумовлюється у кожному конкретному випадку, але не повинен бути більше одного календарного року (за винятком наукових експедицій в Антарктику, а також тривалих наукових, спортивних заходів поза межами України).

Вартість робіт з підготовки та оформлення дозволу на експлуатацію визначається розділом 1 Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”:

Стаття 11 – призначення спеціального та укороченного позивного сигналу служби аматорського радіозв’язку, аматорського супутникового радіозв’язку, оформлення дозволу.