УДЦР за тиждень видав операторам дозвільні документи близько 500 базових станцій стандарту 4G/LTE у смузі 1800 МГц опубліковано 05 червня 2019 року о 09:55

УДЦР за тиждень видав операторам дозвільні документи близько 500 базових станцій стандарту 4G/LTE у смузі 1800 МГц

      Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

За договорами з операторами спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії.      У період з 27 травня по 2 червня на мережі мобільного зв’язку зафіксовано 1505 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 40 актів первинного технічного контролю.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 526 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 537 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 898 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 98 робіт з оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 60 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.


Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 4 червня 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи близь 15 500 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та понад 2 000 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується близько 23 500 базових станцій радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).


Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 27 травня – 02 червня можна за посиланням: https://www.ucrf.gov.ua/storage/app/sites/1/zvity