Понад 100 робіт з підтвердження оцінки відповідності виконано за тиждень фахівцями Центру з сертифікації УДЦР 2 опубліковано 06 листопада 2019 року о 10:53

Понад 100 робіт з підтвердження оцінки відповідності виконано за тиждень фахівцями Центру з сертифікації УДЦР 2

      Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за минулий тиждень.

Фахівцями Центру з сертифікації за минулий тиждень виконано 126 робіт з оцінки відповідності, з них проведено та оформлено протоколами 100 випробувань продукції у лабораторіях Випробувального центру ЦС УДЦР.

Відповідно до договорів з операторами, спеціалісти УДЦР продовжують роботи з перевірки дотримання порядку маршрутизації трафіку голосової телефонії. У період з 28 жовтня по 3 листопада на мережі мобільного зв’язку зафіксовано 958 порушень. Протоколи вимірювання передані замовникам робіт для з’ясування обставин, пов’язаних із втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено п’ять висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на використання радіочастотного ресурсу України, оформлено та видано користувачам 235 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 404 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1017 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

За цей же період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 30 актів первинного технічного контролю.

 Нагадаємо, що фахівці УДЦР активно сприяють мобільним операторам у впровадженні мереж рухомого мобільного зв’язку. Станом на 3 листопада 2019 року операторам мобільного зв’язку видано дозвільні документи на 16 768 базових станцій стандарту 4G/LTE у діапазоні 1800 МГц та 3255 – для 4G/LTE у діапазоні 2600 МГц.

Також за дозволами УДЦР в Україні вже експлуатується 23 890 базових станцій радіотехнології цифрового стільникового радіозв’язку ІМТ-2000 (3G/UMTS).Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР з усіх напрямків роботи у період із 28 жовтня по 3 листопада можна за посиланням: https://www.ucrf.gov.ua/storage/app/sites/1/zvity


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux