Рішення НКЕК

від 01.11.2016 р. №577

Про внесення змін до Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування та визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 07 квітня 2015 року N 195

Відповідно до Закону України “Про радіочастотний ресурс України” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити Зміни до Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування, затвердженого рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України від 16 липня 2009 року N 1599, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 серпня 2009 року за N 741/16757 (із змінами), що додаються.
 2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, від 07 квітня 2015 року N 195 “Про затвердження Тарифів на роботи (послуги) державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж, і визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень НКРЗ та НКРЗІ”, зареєстроване в Міністерстві юстиції України 10 червня 2015 року за N 687/27132.
 3. Департаменту державного нагляду в установленому законодавством порядку подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
 4. Рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова НКРЗІО: Животовський

ПОГОДЖЕНО: Голова Державної регуляторної служби України К. М. Ляпіна

Голова Антимонопольного комітету України Ю. Терентьєв

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

01 листопада 2016 року N 577

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
25 листопада 2016 р. за N 1532/29662

ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО РАДІОЧАСТОТНИЙ МОНІТОРИНГ У СМУГАХ РАДІОЧАСТОТ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

 1. У розділі I:

1) пункти 1.6, 1.7 викласти у такій редакції:

“1.6. Роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення ЕМС РЕЗ, ВП у смугах радіочастот загального користування виконує УДЦР на платній основі за господарськими договорами, укладеними з користувачами РЧР.

1.7. Вартість робіт з радіочастотного моніторингу у смугах радіочастот загального користування визначаються тарифами на роботи (послуги) державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж, які затверджуються рішенням НКРЗІ.”;

2) після пункту 1.12 доповнити розділ новими пунктами 1.13 – 1.17 такого змісту:

“1.13. Виконання робіт з радіочастотного моніторингу оформляється щомісяця актами виконаних робіт відповідно до умов укладеного з користувачем РЧР договору.

1.14. УДЦР оформляє рахунки на оплату за виконані роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення ЕМС РЕЗ, ВП та разом з актами виконаних робіт надсилає користувачам РЧР відповідно до умов укладених з користувачами РЧР договорів.

1.15. Користувач РЧР у визначений договором строк здійснює оплату за виконані УДЦР роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення ЕМС РЕЗ, ВП.

1.16. Плата за роботи з радіочастотного моніторингу РЕЗ, що призначені для використання виключно в умовах надзвичайного або воєнного стану, за умови їх спеціальної реєстрації як таких, а також РЕЗ та ВП, що перебувають на консервації на підприємствах відповідно до Положення про порядок консервації основних виробничих фондів підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1997 року N 1183, не справляється.

1.17. Плата за роботи з радіочастотного моніторингу РЕЗ, що працюють виключно на частотах виклику в разі стихійного лиха та з метою врятування людського життя, не справляється.”.

У зв’язку з цим пункт 1.13 вважати пунктом 1.18.

 1. У розділі II:

1) у підпункті 2.1.6 пункту 2.1 слова “не дозволених до використання РЕЗ” замінити словами “незаконно діючих РЕЗ (ВП)”.

 1. У розділі IV:

1) пункт 4.6 після цифр та знака “N 829/14096″ доповнити словами “(далі – Порядок).”;

2) пункт 4.8 доповнити новим абзацом такого змісту:

“У разі виявлення за результатами роботи станцій технічного радіоконтролю незаконно діючого пристрою складається протокол інструментальної оцінки характеристик виявленого незаконно діючого РЕЗ, ВП (НДП) за формою згідно з додатком 8 до Порядку.”.

 1. У підпункті 5.1.5 пункту 5.1 розділу V слова “не дозволених до використання РЕЗ (ВП)” замінити словами “незаконно діючих РЕЗ (ВП)”.

Заступник директора Департаменту державного нагляду В. Булкін

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux