Український державний центр радіочастот активно долучається до підготовки  проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА-2018 – серед чоловічих та жіночих команд.

Головне завдання  Центру – забезпечити беззавадову трансляцію подій на час турніру. Для цього фахівці УДЦР за допомогою стаціонарних і мобільних станцій контролю, а також переносних пеленгаторів здійснюватимуть постійний радіочастотний моніторинг для виявлення та усунення радіозавад, які можуть впливати на роботу радіоелектронних засобів.

Іншими словами, супутниковий ретранслятор, бездротова відеокамера, передавачі звуку, мікрофони, рації, усі засоби зв’язку, обладнання для роботи медіа-центру радіомовного компаунду, коментаторської кабінки та  радіоелектронні засоби, які використовують відповідальні служби, у тому числі – МНС, СБУ, МВС, швидка допомога – повинні працювати без перешкод.

Відповідальний за співпрацю з головними організаторами турніру –  УЄФА та Федерацією футболу України – радник генерального директора УДЦР Володимир Кіріченко зазначає: «За попередніми даними у процесі підготовки та проведення фіналу будуть використовуватись понад 700 радіостанцій різного призначення тільки на одному стадіоні. Отже, на наших спеціалістів попереду чекає напружена і відповідальна робота».

 

Фахівці Центру уже мають практичний досвід роботи на таких масштабних заходах, успішно забезпечивши зв’язком без завад пісенний конкурс Євробачення-2017 та футбольний чемпіонат Євро-2012.

Звертаємо увагу, що незабаром на головній сторінці сайту УДЦР  з’явиться окрема рубрика, присвячена ЛЧ УЄФА-2018, де усі охочі, а особливо користувачі радіоелектронних засобів, зможуть ознайомитись з актуальною інформацією про перебіг підготовки до фіналу чемпіонату в частині управління радіочастотами.

 

Довідково:

Нагадаємо, наприкінці травня у Києві відбудуться фінали жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів: 24-го на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського дві найсильніші жіночі команди Європи визначать переможця, а 26-го на НСК «Олімпійський» стане відоме ім’я чемпіона ЛЧ сезону-2017/2018 серед чоловічих команд.

 

07 лютого 2018

Start typing and press Enter to search