За значні досягнення у галузі зв’язку, зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері користування радіочастотним ресурсом України та  з нагоди Дня Конституції України фахівцям Державного підприємства “Український державний центр радіочастот” оголошено Подяку Прем’єр-міністра України.

Під час сьогоднішнього засідання НКРЗІ від імені Уряду нагороджених привітав Олександр  Животовський – Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Серед нагороджених – Юрій  Сапальов, начальник відділу морської та аматорської радіослужб та абонентських РЕЗ УДЦР, Валерій Фузік, інженер 1-ї категорії сектору технічного радіоконтролю РЕЗ стільникового зв’язку відділу мобільного РЧМ, Василь Кравченко, начальник відділу радіочастотного моніторингу Південної філії державного підприємства.

Для довідки:

Юрій Сапальов приймав активну участь у розробці для потреб департаменту радіослужби новітнього програмного забезпечення УДЦР зі здійснення радіочастотних присвоєнь та розрахунку електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, у верифікації центральної облікової бази децентралізованих радіочастотних присвоєнь. Завдяки його професіоналізму було впроваджено у регіональних філіях держпідприємства систему управління радіочастотним спектром на базі програмного комплексу ICSManager.

 Валерій Фузік особисто здійснює технічний радіоконтроль 1520 радіоелектронних засобів. Протягом 2015 року за його участю виявлено та усунено 4 порушення користування радіочастотним ресурсом України, виявлено та припинено дію 12 джерел радіозавад. При розбудові в Україні мереж стільникового зв’язку третього покоління брав активну участь у модернізації системи радіочастотного моніторингу для забезпечення електромагнітної сумісності нових базових станцій операторів стільникового зв’язку. Виконував свій професійний обов’язок в зоні АТО.

Василь Кравченко ефективно організовує роботи щодо первинного технічного контролю параметрів випромінювання РЕЗ та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації. В ході професійної діяльності виконав низку надскладних й нестандартних завдань. Ефективно проводить роботи з виявлення випромінювань РЕЗ нових радіотехнологій з територій сусідніх країн у прикордонних районах, налагодження дієвого контролю за РЕЗ радіомовної служби у прикордонній зоні з метою захисту телерадіоінформаційного простору України. Виконував свій професійний обов’язок в зоні АТО.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

16_06_21_Нагородження_Сапальова_Юрія_до_Дня_Конституції_21_червня_2016_року 16_06_21_Загальна_група_нагороджених_до_Дня_Конституції_2016_рік

16_06_21_Нагородження_Фузіка_Валерія_до_Дня_Конституції

 

 

 

Start typing and press Enter to search